- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1800 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2019 |
| Pagbasa ng Metro | 2766 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 580 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 155 cm |