- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 174598 Toyota LWE-160
174598
Toyota LWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1600 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2017 |
| Pagbasa ng Metro | 5657 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 524 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |