- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 174877 Toyota LWE-180
174877
Toyota LWE-180
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1800 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2016 |
| Pagbasa ng Metro | 6089 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 550 kg |
| Haba | 115 cm |
| Lapad | 55 cm |