- Home
- Products
- Order pickers
- 176820 BT OSE-250
176820
BT OSE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 2,500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2015 |
| Running hours | 2,112 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Total weight | 1,468 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |