- Home
- Products
- Pallet trucks
- 176642 Toyota LPE-250
176642
Toyota LPE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 2,500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2022 |
| Running hours | 1,790 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 909 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 15 cm |
| Details | powersteering |