- Home
- Products
- Pallet trucks
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1,000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 1 |
| Lifting height | 80 cm |
| Battery volts | 12 |
| Total weight | 183 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 118 cm |