- Home
- Products
- Pallet stackers
- 176182 Toyota HWE-100-S
176182
Toyota HWE-100-S
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Capacity | 1,000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 23 |
| Mast | Mono freelift |
| Lifting height | 158 cm |
| Closed height | 186 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 610 kg |
| Details | wd |