- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176791 Toyota LWE-160
176791
Toyota LWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1600 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2019 |
| Pagbasa ng Metro | 6935 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 555 kg |
| Fork width | 54 cm |
| Fork length | 120 cm |