- Home
- Products
- Mga stacker
- 177116 Toyota SWE-120-S
177116
Toyota SWE-120-S
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1200 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2021 |
| Pagbasa ng Metro | 97 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 265 cm |
| Pinababang taas (cm) | 185 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Timbang | 1065 kg |
| Details | wd |