- Home
- Products
- Mga stacker
- 176950 Toyota SSI-200-D
176950
Toyota SSI-200-D
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2023 |
| Pagbasa ng Metro | 25 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 210 cm |
| Pinababang taas (cm) | 160 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Timbang | 1264 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 150 cm |
| Details | Initial lift, Lithium-ion battery, powersteering |