- Home
- Products
- Mga stacker
- 176815 Toyota SPE-120
176815
Toyota SPE-120
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1200 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2019 |
| Pagbasa ng Metro | 5043 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 370 cm |
| Pinababang taas (cm) | 240 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 210 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Timbang | 1301 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |