- Home
- Products
- Mga stacker
- 176812 Toyota SPE-160-L
176812
Toyota SPE-160-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1600 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2018 |
| Pagbasa ng Metro | 2118 |
| Mast | Tatluhang freelift |
| Taas ng pag-angat | 540 cm |
| Pinababang taas (cm) | 235 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Timbang | 1747 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |