- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176746 Linde T-20 (1152)
176746
Linde T-20 (1152)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2014 |
| Pagbasa ng Metro | 784 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 250 |
| Battery year of manufacture | 2013 |
| Timbang | 545 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 160 cm |