- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176596 Linde T-20-SP-02 (131)
176596
Linde T-20-SP-02 (131)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2017 |
| Pagbasa ng Metro | 2742 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 955 kg |
| Fork width | 58 cm |
| Fork length | 100 cm |
| Details | powersteering |