- Home
- Products
- Forklift na truck
- 176532 Linde H-25-D-02-600 (393)
176532
Linde H-25-D-02-600 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Hydrostatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2019 |
| Pagbasa ng Metro | 10986 |
| Mast | Tatluhang freelift |
| Taas ng pag-angat | 465 cm |
| Pinababang taas (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 27x10-12 |
| Tyre size rear | 23x9-10 |
| Timbang | 4630 kg |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions, hourmeter confirmed |