- Home
- Products
- Mga orderpick na truck
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 215 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2020 |
| Pagbasa ng Metro | 4165 |
| Platform height | 300 cm |
| Pinababang taas (cm) | 145 cm |
| Battery volts | 24 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Timbang | 646 kg |