- Home
- Products
- Mga reach truck
- 176408 Linde UFW-250-DTFVRE-480
176408
Linde UFW-250-DTFVRE-480
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2015 |
| Pagbasa ng Metro | 2781 |
| Mast | Tatluhang freelift |
| Taas ng pag-angat | 480 cm |
| Pinababang taas (cm) | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 620 |
| Battery year of manufacture | 2015 |
| Timbang | 3975 kg |
| Details | 4ws |
| Attachment types | Fork Positioner |