- Home
- Products
- Mga stacker
- 176384 BT SPE-120-L
176384
BT SPE-120-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1200 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2016 |
| Pagbasa ng Metro | 1674 |
| Mast | Dalawahang freelift |
| Taas ng pag-angat | 280 cm |
| Pinababang taas (cm) | 195 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Timbang | 1277 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift, powersteering |