- Home
- Products
- Mga orderpick na truck
- 176354 Toyota OME-100-H
176354
Toyota OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2018 |
| Pagbasa ng Metro | 2517 |
| Mast | Tatluhang wideview |
| Taas ng pag-angat | 950 cm |
| Platform height | 820 cm |
| Pinababang taas (cm) | 430 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 448 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Timbang | 4290 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 80 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |