- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176297 Toyota LPE-200
176297
Toyota LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2020 |
| Pagbasa ng Metro | 6887 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Timbang | 809 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | powersteering |