- Home
- Products
- Mga stacker
- 176193 Toyota SWE-120-XR
176193
Toyota SWE-120-XR
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1200 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2017 |
| Pagbasa ng Metro | 6909 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 230 cm |
| Pinababang taas (cm) | 170 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 196 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Timbang | 1742 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |