- Home
- Products
- Mga stacker
- 176189 Toyota SWE-120
176189
Toyota SWE-120
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1200 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2017 |
| Pagbasa ng Metro | 8660 |
| Mast | Tatluhang freelift |
| Taas ng pag-angat | 450 cm |
| Pinababang taas (cm) | 208 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 260 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Timbang | 1105 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |