- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176177 BT LPE-200
176177
BT LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2016 |
| Pagbasa ng Metro | 7228 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 890 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |