- Home
- Products
- Forklift na truck
- 176120 Manitou MSI-25-T
176120
Manitou MSI-25-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Hydrostatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2013 |
| Pagbasa ng Metro | 2422 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 400 cm |
| Pinababang taas (cm) | 275 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 275x70-22,5 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Timbang | 4140 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |