- Home
- Products
- Forklift na truck
- 176119 Toyota 02-8-FDF-25
176119
Toyota 02-8-FDF-25
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Automatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2015 |
| Pagbasa ng Metro | 11070 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 370 cm |
| Pinababang taas (cm) | 240 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Timbang | 3950 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |