- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2019 |
| Pagbasa ng Metro | 7199 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 400 |
| Timbang | 930 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |