- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2021 |
| Pagbasa ng Metro | 14091 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 919 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |