- Home
- Products
- Mga orderpick na truck
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1250 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2021 |
| Pagbasa ng Metro | 1774 |
| Mast | Tatluhang wideview |
| Taas ng pag-angat | 890 cm |
| Platform height | 825 cm |
| Pinababang taas (cm) | 350 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Timbang | 3925 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |