- Home
- Products
- Mga telescopic handler
- 176048 Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
176048
Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Hydrostatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2018 |
| Pagbasa ng Metro | 3059 |
| Mast | Dalawang-stage telescopic |
| Taas ng pag-angat | 582 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12x16,5 |
| Tyre size rear | 12x16,5 |
| Timbang | 4710 kg |
| Fork length | 110 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, 4wd, cabin, 4 hydraulic functions, heating |