- Home
- Products
- Mga pallet truck
- 175957 Toyota LWE-250
175957
Toyota LWE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2018 |
| Pagbasa ng Metro | 198 |
| Battery volts | 24 |
| Timbang | 620 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |