- Home
- Products
- Mga orderpick na truck
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1000 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2019 |
| Pagbasa ng Metro | 710 |
| Mast | Tatluhang wideview |
| Taas ng pag-angat | 1015 cm |
| Platform height | 950 cm |
| Pinababang taas (cm) | 435 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 420 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Timbang | 4150 kg |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |