- Home
- Products
- Forklift na truck
- 175646 Linde H-30-D-01 (1202)
175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 3000 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Hydrostatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2022 |
| Pagbasa ng Metro | 11351 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 339 cm |
| Pinababang taas (cm) | 230 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Timbang | 4703 kg |
| Details | hourmeter confirmed, heating, cabin, 3 hydraulic functions |