- Home
- Products
- Forklift na truck
- 175494 Toyota 8-FD-45-N
175494
Toyota 8-FD-45-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 4500 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Automatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2018 |
| Pagbasa ng Metro | 11320 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 500 cm |
| Pinababang taas (cm) | 320 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Timbang | 7310 kg |
| Details | exclusively for sale outside the EU, 3 hydraulic functions, new seat |