- Home
- Products
- Forklift na truck
- 175446 Linde H-45-D (394)
175446
Linde H-45-D (394)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 4500 kg |
|---|---|
| Makina | Diesel |
| Transmisyon | Hydrostatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2008 |
| Pagbasa ng Metro | 14275 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 440 cm |
| Pinababang taas (cm) | 305 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 250-15 |
| Timbang | 6820 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |