- Home
- Products
- Forklift na truck
- 175180 Linde E-25-L-01 (387)
175180
Linde E-25-L-01 (387)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 2500 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2020 |
| Pagbasa ng Metro | 3124 |
| Mast | Dalawahang freelift |
| Taas ng pag-angat | 330 cm |
| Pinababang taas (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| Timbang | 4593 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres |