- Home
- Products
- Mga stacker
- 175007 Jungheinrich ERC-214-Z
175007
Jungheinrich ERC-214-Z
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasidad | 1400 kg |
|---|---|
| Makina | Baterya |
| Taon ng konstruksiyon | 2020 |
| Pagbasa ng Metro | 2017 |
| Mast | Tatluhang freelift |
| Taas ng pag-angat | 469 cm |
| Pinababang taas (cm) | 205 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 375 |
| Battery year of manufacture | 2016 |
| Timbang | 1640 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift |