- Home
- Products
- Forklift na truck
- 174577 Toyota 02-7-FG-35
174577
Toyota 02-7-FG-35
This product has been sold
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specifications
| Kapasidad | 3500 kg |
|---|---|
| Makina | LP Fuel |
| Transmisyon | Automatic |
| Taon ng konstruksiyon | 2012 |
| Pagbasa ng Metro | 11706 |
| Mast | Dalawahang wideview |
| Taas ng pag-angat | 350 cm |
| Pinababang taas (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Timbang | 5850 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |