6340
Cascade 52G-FPS-340
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Tải trọng | 3200 kg |
| Lớp FEM | FEM3 |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Chiều rộng khung | 1550 mm |
| Phạm vi mở (max) | 2650 mm |
| Phạm vi mở (min) | 760 mm |
| Forks | 1600x125x45 |
| Sideshift | Yes |
| Trọng lượng | 572 kg |