6336
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | rotating head |
|---|---|
| Tải trọng | 2500 kg |
| Lớp FEM | FEM2 |
| Năm sản xuất | 2017 |
| Chiều rộng khung | 1040 mm |
| Phạm vi mở (max) | 1800 mm |
| Phạm vi mở (min) | 550 mm |
| xoay | 360 |
| Forks | 1500X120x40 |
| Trọng lượng | 572 kg |