177043
Doosan D-90-S-5
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 9000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2014 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 7025 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 410 cm |
| Chiều cao hạ | 340 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Double Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 9.00-20 |
| Tyre size rear | 9.00-20 |
| Trọng lượng | 12712 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner, Weighing system |