176730
Linde H-16-T-01 (391)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 1600 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | LPG |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 14319 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 477 cm |
| Chiều cao hạ | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 180x70-8 |
| Tyre size rear | 180x70-8 |
| Trọng lượng | 3020 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |