176706
Toyota 8-FBMT-35
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2017 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 3343 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 450 cm |
| Chiều cao hạ | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 775 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 250x60-12 |
| Tyre size rear | 180x70-8 |
| Trọng lượng | 6684 kg |
| Details | new forks, 4 hydraulic functions |