176680
Toyota 8-FBM-20-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 18267 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 470 cm |
| Chiều cao hạ | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 48 |
| Pin Ah | 750 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Trọng lượng | 3624 kg |
| Fork length | 150 cm |
| Details | 4 hydraulic functions |