6315
Cascade UPF3-2500
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | Forkpositioner with reach forks |
|---|---|
| Tải trọng | 4000 kg |
| Lớp FEM | FEM3 |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Phạm vi mở (max) | 1830 mm |
| Phạm vi mở (min) | 550 mm |
| Forks | 130x150x45 |
| Trọng lượng | 308 kg |