176543
Linde E-16-P-01 (386)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 1600 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2012 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 8870 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 547 cm |
| Chiều cao hạ | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Pin V | 48 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 180x70-8 |
| Tyre size rear | 15x6-8 |
| Trọng lượng | 3595 kg |
| Details | new rear tyres, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |