6294
ELM Kragelund 5LF 45 1400
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Tải trọng | 4500 kg |
| Lớp FEM | FEM3 |
| Năm sản xuất | 2023 |
| Chiều rộng khung | 1400 mm |
| Phạm vi mở (max) | 1300 mm |
| Phạm vi mở (min) | 40 mm |
| Forks | 1200x150x50 |
| Sideshift | Yes |
| Trọng lượng | 347 kg |