176532
Linde H-25-D-02-600 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2019 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 10986 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 465 cm |
| Chiều cao hạ | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 27x10-12 |
| Tyre size rear | 23x9-10 |
| Trọng lượng | 4630 kg |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions, hourmeter confirmed |