176514
Hyster H-2.5-FT
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2021 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 4135 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 431 cm |
| Chiều cao hạ | 205 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Trọng lượng | 4300 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |