176461
Nissan W-61-F-4-A-50-Y
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2011 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 9934 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 370 cm |
| Chiều cao hạ | 255 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 7620 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new seat, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |