176445
Linde E-40-HL-01-600 (388)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 4000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2014 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 5173 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 500 cm |
| Chiều cao hạ | 330 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 930 |
| Battery year of manufacture | 2014 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 355x45-15 |
| Tyre size rear | 23x9-10 |
| Trọng lượng | 7367 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |